loader

TÜRKİYE’NİN EN İYİ GENEL İNGİLİZCE  EĞİTİM MODELİ ?

Çünkü;
 • Konusunda Uzman bir Eğitim Koordinatörünün organizasyonu altında  dil öğrenirler.
 • Klasikleşmiş ancak sonuç alma oranı %10’un altında kalan eğitim modellerini tamamen bir kenara bırakın günlük hayata entegre edilebilen bir dil edinim modeliyle eğitim alırsınız.
 • 1.Kademe eğitimlerde İngilizce öğrenmeye yeni başlayan adaylarımız anlayarak, bol pratik yaparak, her dersten sonra yeni kalıp yapılarla iletişim becerilerini arttırarak İngilizce öğrenmenin düşünüldüğünden daha kolay olduğunu anlarlar.
 • Akıllı tahtalar ve sunumlarla basitleştirilmiş, teknolojik altyapısı ile işleri kolaylaştıran akıllı dersliklerde eğitim alırlar.
 • Ferah, sosyal mesafeye uygun yüz yüze eğitimler alırlar.
 • Yüz yüze verilen eğitimler dışında ekstra Canlı Online Etkileşimli konuşma kulüplerine ücretsiz katılırlar.
 • Doğru test ve analiz yöntemleri ile öğrencilerimizle tam senkronize bir iletişim ağı kuruyoruz.
 • 1.Kademe eğitimleri A1-A2 ve B1 düzeyinde 3 Kurdan oluşur ve sizi Orta Seviyede İngilizce bilgisine taşır.
 • Yaklaşık 8 Aydan oluşan 3 Kurluk 1.Kademe eğitimlerin bitiminde kendini kısa ve basit cümlelerle ifade edebilen, günlük hayatta ihtiyaclarını giderecek İngilizce bilgisine sahip olan bir noktaya ulaşırlar.

BU KURS PAKETİNDE NELER VAR ?

 • 8 Aylık 3 Kurluk Ana Kurs Yüz yüze eğitim,
 • Ücretsiz Sertifika,
 • Ücretsiz Dökümanlar,
 • Özel Müfredat,
 • Yabancı Öğretmenlerle Online Canlı Konuşma Kulüpleri
 • Sosyal Mesafeye Uygun 12 Kişilik Sınıflar
 • Ve En Değerlisi, Büyük Dilworld Ailesinin Mensubu Olmak

 

NASIL BİR KURS DİL KURSU?

Faaliyetlerimiz çocuğunuzun yaratıcılığını, hayal gücünü, düşünme becerilerini ve sosyal becerilerini İngilizce ile yoğuran bir yapıyı içermektedir. Erken yaştaki eğitimin başarısı için oyunlar, aktiviteler, şarkılar kimi zaman en iyi dayanaktır. Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen Dilworld Dil Okulları eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz. Öğrencilerimiz kendi yaş ve niteliklerine uygun olarak tasarlanmış özel dersliklerde eğitimlerini almaktadırlar. Tamamen özelleştirilmiş bir yapıyla hizmet sunmakta ve pedagojik açıdan en doğru öğrenme yöntemi için işbirliğini öğrenci velileri ve Eğitim Koordinatörümüzün desteği ile geniş bir çerçeveye yaymaktadır. 4-6 Yaş grubunun yabancı dil öğrenimindeki başarısı ve bu yaş grubunun yeni bir dil öğrenmeye eğilimi birçok uzman görüşüyle de sabitlenmiştir. Birçok aktiviteyle İngilizceyi hayatın içine entegre eden DİLWORLD  Türkiye’ deki en iyi “Çocuklar için İngilizce” dil okullarından biridir. Yaptığı çalışmalarla ülkemizde dil eğitiminde ilkleri bünyesinde barındıran kurumumuz yine bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Dilworld Türkiye’de ilk defa kendisine özgü bir sosyal medya uygulamasına sahip dil eğitim kurumudur. Bu uygulama üzerinden velilerimiz, öğretmenlerimizle sürekli iletişim halinde kalabilmekte onların tüm çalışmalarını kolaylıkla takip edebilmektedir. Bunun dışında velilerimiz onlara gönderdiğimiz haftalık gelişim raporları sayesinde çocuklarının dil gelişimlerinde ne kadar mesafe aldığını daha yakından görme imkanı bulurlar. Öğrencilerimiz onlara hizmet veren Uzman öğretmenleri dışında ayrıca birbirinden başarılı Eğitim Koordinatörlerimizden haftanın 7 günü dil koçluğu hizmeti alabilmektedirler. Öğrencilerimiz tamamen kurumuz bünyesinde oluşturulan 23 Modülden oluşan özel bir Müfredat ile eğitimlerini gerçekleştirmektedirler. Bu program tamamen Dilworld Dil Okulları bünyesinde oluşturulmuştur. Çocuk İngilizcesi programlarımızla ilgili daha bir çok ayrıntı için “Herkes İçin İngilizce” sloganıyla sizleri de Bayrampaşa’da ki Dil Okulumuza bekliyoruz. Ayrıca bizlere haftanın 7 günü 02126123784 numaralı telefonumuzdan da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

UYGULAMA MODELİ ?

Lise, Üniversite ve Yetişkin gruplarımıza özel olarak oluşturduğumuz eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi Programına uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Bu programlarımızda öğrencilerimizi “ÇOK YÖNLÜ DİL GELİŞİM MODELİ” adını verdiğimiz sistemle karşılıyoruz. Bu model öğrencilerimizin dili kullanmada yetkin olan 4 ana yeteneğini (okuma, konuşma, dinleme ve yazma) geliştirmeyi hedefler. Uluslararası birçok yayın ve materyalle desteklediğimiz programlarımızı başlangıçtan en üst düzeye kadar 6 farklı Seviyeden oluşturuyoruz.  Bu 6 Seviyeyi 1.Kademe ve 2.Kademe olarak iki farklı Süreçte sunuyoruz. Adaylarımız için en uygun seviyeyi onlar için özel olarak oluşturduğumuz seviye tespit sınavlarıyla birlikte belirliyoruz. Eğitim süresi boyunca öğrencilerin kullanacakları kaynak kitapları ücretsiz olarak kurumumuz sunmaktadır. Eğitimlerimiz her bir kurda yaklaşık 110 Saat sürmektedir. Bu sürenin 80 Saati Ana Kurs ve yaklaşık 30 Saati Konuşma Pratiği dersleri olarak organize edilmektedir. Kısaca 1.Kademe eğitimler yaklaşık 330 Saat ve 8 Ay süremktedir. Anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerimizle gerçekleştirdiğimiz Online Canlı konuşma pratiği derslerimiz sayesinde öğrendiğiniz her bir kelimeyi cümleye ve diyaloğa dönüştürmeniz mümkün hale geliyor. Kur süremiz boyunca öğrencilerin gelişimleri bir Ara Sınav ve bir Final sınavı ile bağımsız olarak test ediliyor. Bu sınavlar sonucu başarılı olan öğrencilerimiz bir üst seviyeye geçerken, başarısız olanlar ise Kur Garantisi sistemimizden faydalanarak aynı eğitimi bir kez daha ücretsiz alabiliyor. Öğrencilerimiz dil yeteneklerinin gelişimini desteklemek için eğitim süresi boyunca devam eden Ücretsiz Online Canlı Konuşma Pratiği derslerine katılma imkanını da bu programlarla elde ediyorlar.

Kısaca Öğrencimiz Ali;
 • 8 Ayda 330 Saatlik ana kurs eğitimi alacak,
 • Bu eğitimin 90 Saatini yabancı eğitmenlerle alacak,
 • Eğitim süresi boyunca tüm gelişimini sınav raporlarıyla takip edebilecek.
 • Eğitim bitiminde Avrupa Dil Standartları Uyumlu Sertifikasını alacak.

 

EĞİTİM SEANSLARI (Ana Kurs)
Hafta Sonu
 • Cumartesi-Pazar : 19.10 – 21.30
 • Pazartesi: 19.00 – 20.30 Online Canlı Konuşma Kulübü

 

Hafta İçi
 • Salı-Çarşamba-Perşembe : 19.10 – 21.30
 • Pazartesi: 19.00 – 20.30 Online Canlı Konuşma Kulübü

 

KURS BAŞLANGIÇ TARİHİ
 • Hafta Sonu Grupları      : 3 Ekim 2020
 • Hafta İçi Grupları           : 6 Ekim 2020

 

DOĞRU MATERYAL VE DOĞRU EĞİTMEN İLE HER ŞEY YOLUNDA

Dil eğitiminde en doğru kaynak ve materyalleri tespit eden, bunların kullanımını amacınıza uygun olarak belirleyen çok özel programlarla sizleri karşılıyoruz. Eğitim ve kaynakların yanı sıra ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek sizlere özgüven aşılayan İngilizce eğitmenleri ve ana dili İngilizce olan alanında uzman yabancı eğitmenlerle sizleri desteklemeye devam ediyoruz.

EĞİTİMLERİMİZ HANGİ SEVİYELERDE

Eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesine uyumlu olarak başlangıçtan en üst seviyeye kadar; Beginner (Başlangıç), Elemantary (Temel), Pre-intermediate (Orta-Alt), Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst), Advanced(Üst) olmak üzere altı (6) farklı düzeyde yapılmaktadır.
Öğrencilerimiz eğitim programlarının tamamlanmasıyla birlikte belirlenen düzeyde Dilworld Dil Okulları tarafından CEFR (Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi Uyumlu) eğitim Sertifikalarını almaya hak kazanacaktır. Üstelik sertifikanızı dilediğiniz yerden internet sitemize ulaşarak akredite edebilecek, eğitiminizi doğrulatabileceksiniz.

ÖDEME VE TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız Taksitle Ödeme ve Otomatik ödeme talimatı seçeneklerimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button