okul-öncesi
User Avatar
(0 review)

You May Like

You May Like

  3 Comments

 1. Gülseren Küçük
  Ocak 12, 2018
  Cevapla

  çocuklar görüyorum etrafımda, annesi yabancı babası türk mesela. Çok arastırdım ingilizce eğitimini, erken başlangıç yapmanın önemini böyle anladım. Sonra kurum araştırdım ama anaokullarındaki ingilizce eğitimi sadece göstermelik gibi görünüyor bana, daha profesyonel olması gerektiğini düşünerek dilworldün okul öncesi ingilizce eğitimini denemeye karar verdim. İlk derste etkisini gördük, yani çocuğumun ilgisi canlandı, ingilizce çizgi film izlemeye yöneldi ingilizce şarkılara yöneldi daha ilk haftadan, Sonra gerisi geldi, çok güzel bir temel oluşturduk, içim çok rahat etti gerçekten çok teşekküredediyorum. Biliyorum benim gibi çok anne var kafasında soru işaretleri dolu olan ve çocuğunun eğitimine çok özenen. umarım biraz yardımım olmuştur

  • Anonim
   Ekim 24, 2019
   Cevapla

   Bahcesehire yakın bir yerdre kurumunuz var mi acaba?

 2. Zeynep Gürsoy
  Haziran 1, 2018
  Cevapla

  Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bugün erken kayıt yaptırdık. onlar geçen yıl kursa katılmıışlar bahsettikleri fiyatlara inanamamıştım. Yeni dönemde sizlerleyiz. Umarım bizde arkadaşımız gibi memnun kalırız.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhabalar!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@dilworld.com adresine bir e-posta gönderin .

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?