Hemen İngilizce Öğrenmeye Başlayın, Geleceğinize Yöne Verin!

Neden Dilworld Yabancı Dil Kursları?
Uzman Eğitmen Kadrosu

Uzman ve pedagojik yöntemlere %100 hakim Eğitmen Kadrosu ile sizin için en doğru eğitimi garanti ediyoruz.

Özgün ve Geniş İçerikler

Dilworld Yabancı Dil Kurslarına özel, uzman ekibimiz tarafından oluşturulmuş özel müfredat ve eğitim içerikleri.

Eğitim koordinatörleri Desteği

Eğitim süreci boyunca eğitmenleriniz dışında Türkye’nin en başarılı Eğitim Koordinatörlük ekibi ile tanışmaya hazır olun.

 
 
 

ZAMAN ve MEKAN TANIMADAN İNGİLİZCE ÖĞRENİN

Kurslara gelecek vaktiniz yoksa zamanı siz yönetin. Uzman öğretmenlerden Online Canlı Dersler alın.

Covid-19 süreci ve sonrasında yüz yüze eğitim alamayan veya zamanını kursların programlarına göre organize edemeyenler için İngilizce, Almanca ve Rusça eğitimlerini ekibimizden Online Canlı Derslerle alın.

Ceren-Pehlivan-e1531657568515
"Dilworld Dil Okullarına iki yıl önce katıldı çocuklarım. Çocuklarıma ölçülemez katkılar sağladığını şimdiden belirtmek isterim. Şüphesiz bu olumlu gelişimlerinin kurumun kalitesinin yanı sıra özellikle; içtenlikle öğretmek isteyen; çalışkan, özverili ve bilgili öğretmenlerimize ait olduğu çok açık izlenebilmektedir. Bu noktada katkılarına içtenlikle teşekkür ediyorum."
Ceren Pehlivan Öğrenci Velisi
Canan-Seçilmiş
"İyi ki sizleri ve kurumunuzu tanımışız. Eğitim, öğretmenler, idare her konuda harikalar. Bizler çok memnun kaldık ve herkese de tavsiye ediyoruz. İngilizce öğrenmek isteyenlerin tek adresi, DİLWORLD."
Canan Seçilmiş Öğrenci Velisi
burçin-uğraş
"Sayın Dilworld ailesi; çevremizde ingilizcenin önemini bildiğimizden aile bireyleri olarak çocuklarımızı kurumunuza vermeye karar verdik. Bu kararın kısa zamanda doğru olduğunu gördük. Saygınız, çabanız, gayretiniz ve iyimserliğiniz için çok teşekkür ederiz."
Burçin Uğraş Öğrenci Velisi
gülçin-keskin-300×300-1
"Merhaba. İnsana değer verilen kurumlarda ne iş yapılırsa yapılsın ortaya çıkan detay mutlaka çok dolu ve nitelikli olur. Bu kurumun da en önemli özelliğinin bu olduğunu düşünüyorum. Sadece biz anlatırız gerisi size kalmış düşüncesi yok. Özellikle çocukların psikoloji ve tamamen hazır bulunmaları için gerekli tüm özveriyi gösteren öğretmenlerimiz ve eğitim koordinatörlerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum."
Gülçin Keskin Öğrenci Velisi
Aysun-Akbulut
"Hayatım boyunca çocuklarım ile ilgili verdiğim en güzel karar Dilworld o kadar fazla verim aldı ki çocuklarım artık İngilizceyi severek öğreniyor ve yapıyorlar. Kaliteli öğretmenleri ve yöneticileri sayesinde herkese tavsiye ederim. İyi ki sizleri tanıdık. Tekrar teşekkürler."
Aysun AKBULUT Öğrenci Velisi
derya-özcan
"Sevgili Dilworld, oğlum için sizde karar kıldım ve oldukça güzel bir seçim yapmışım. Çok sıcak ilgili bir aile ortamında bunu gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim. Beraber bitirdiğimiz 2.sene umarım daha çok 2 senelerimiz olur
Derya ÖZCAN Öğrenci Velisi
nevin-bulut-300×300-1
"İdarecileriyle, çalışanlarıyla , öğretmenleriyle uyum içinde başarılı bir kurum Dilworld...3 yıldır kursunuza devam eden oğlumun Yabancı dil başarısı sizlerin katkısıyla kat kat arttı herşey için teşekkürler ... Başarılarınızın devamını dilerim ..."
Nevin BULUT Öğrenci Velisi
Serap-Ünal
"Prenseslerimi ailenize katmadan önce kaygılarım vardı. Öncelikle yabancı dil için erken mi? severek giderler mi? gibi... Şimdi ise keşke daha önce katılsaydık diyorum 🙂 Yabancı dilin yanı sıra özgüven ve sosyalleşmeleri bir artı oldu. İlginiz, güler yüzünüz, sevgi dolu ekibiniz çok güzel. Biz çook severek geliyoruz çook eğlenip öğreniyoruz:) Teşekkürler Dilworld ailesi 🙂"
Serap ÜNAL Öğrenci Velisi
osman-ayyıldız
"İlkokula giden iki kızım var. Okulda verilen İngilizce ders eğitimi yeterli gelemediğinden dolayı iki çocuğumu Dilworld Dil Okullarına kayıt ettirdim. Kısa zamanda çocuklarımın İngilizce derslerindeki başarıları oranlarının nasıl arttığını gördüm. Şimdi artık Başakşehir’de ikamet ediyorum ama buna rağmen hala her haftasonu Dilworld Dil Okulları’ndayız. Kendilerine teşekkür ediyorum."
Osman AYYILDIZ Öğrenci Velisi
zuhal-elsan
"Dilworld Dil Okullarıyla üç yıl önce tanıştım güler yüzlü personeliyle karşılandım önce, bu kadar nezih ve güvenilir bir ortamı görünce kızımı gönül rahatlığıyla emin ellere teslim ettim. İngilizcenin günümüzdeki öneminin farkında olduğumuz için bu eğitimlere ayrıca çok önem verdik. Kızımın İngilizcesindeki ilerleyişi gördükçe zamanla ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım."
Zuhal ELSAN Öğrenci Velisi
gülşah-küçükyayla
"Dilworld ailesi ile tanışalı tam 3 yıl oldu ve bu geçen 3 yıl içerisinde bir gün dahi pişmanlık duymadık. Kızımı kursa bıraktığımda gönlüm hep rahattı. İngilizce derslerimizde çok çok büyük katkılar aldık. Çalışanlar, öğretmenler ve tabi ki Dilworld’ü Dilworld yapan Murat bey iyi ki varsınız. Başarılarınız daim olsun."
Gülşah KÜÇÜKYAYLA Öğrenci Velisi
yücel-akın
"Rengarenk sınıfları ve güler yüzlü öğretmenleriyle çocuklarınıza aile sıcaklığı yaşatan Dilworld’e çok teşekkür ederiz. Akın ailesi olarak “we love you” diyoruz."
Yücel AKIN Öğrenci Velisi

Türkiye'nin En İyi Dil Eğitim Modelinde

Yüz yüze veya Online Eğitim Alın

Okul Öncesi 4-5 ve 6 Yaş İngilizce Eğitimi

4-5 ve 6 Yaş Gruplarına Özel İngilizce Eğitimlerini şimdi ister Yüz yüze ister Online olarak alın, çocuklarınızın geleceğine yatırım yapın.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu (İlk ve Ortaokul)

İlk ve Ortaokul yaş grubu öğrencilerimize özel Uluslararası standartlarda bir dil eğitim sistemine hazır olun. Sosyal mesafeye uygun yüz yüze sınıflar veya Online Eğitimler. Siz belirleyin.

Lise Üniversite ve Yetişkinler İçin İngilizce Kursu

Yeni başlayanlar veya İnglizcesini geliştirmek isteyenler Genel İngilizce Kurslarında yepyeni bir metodla dil öğrenmeye hazırlanıyor. Sosyal mesafeye uygun yüz yüze eğitim alın veya zamanı siz yönetin online canlı eğitimler alın.

Bizden haberdar olun!